Sharp Servisi

Soma Sharp Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Soma Sharp Servisi

Soma Sharp Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

SOMA SHARP SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Sharp marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Soma Sharp Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Sharp servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Soma Sharp Servisi eğitimli personeliyle Sharp kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Soma Sharp Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Sharp kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Soma Sharp Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0850 302 34 34


Sharp Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Soma Sharp Servisi


Soma bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Sharp Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Soma Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Soma Sharp Servisi ile yaşayın.

Sharp cihazınızda doğru onarım için profesyonel Soma Sharp Servisimizi arayın.

0850 302 34 34

Soma Sharp Servis Ekibimiz

Soma Sharp Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Soma Sharp Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Sharp ev aletlerinizi sharp servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Soma Sharp Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0850 302 34 34

Sharp beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Sharp çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



Manisa Sharp Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Soma Mahallelerinde Sharp Servisi


Soma ilçesinin mahallelerinde Sharp cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0850 302 34 34 hattımızı arayın.

AdilMah. AkçaavluMah. AtatürkMah. AvdanMah. BayatMah. BeyceMah. BoncukluMah. BozarmutMah. Büyük GüneyMah. Büyük IşıklarMah. CenkyeriMah. CumaMah. CumhuriyetMah. DarkaleMah. DenişMah. DereköyMah. DevlethanMah. DualarMah. DuğlaMah. EvcilerMah. EğnezMah. GöktaşMah. HacıyusufMah. HamidiyeMah. Hamidiye (Merkez)Mah. HatunMah. HecizMah. HürriyetMah. KaplanMah. KaracahisarMah. KaracakaşMah. KaramanlıMah. KaraçamMah. KayrakaltıMah. KirazMah. KoyundereMah. KozanlıMah. KozluörenMah. KumMah. KurtuluşMah. Küçük GüneyMah. KızılörenMah. MenteşeMah. NaldökenMah. NamazgahMah. Nihat DanışmanMah. Onüç EylülMah. PirahmetMah. SamsacıMah. SarıkayaMah. SevişlerMah. SultaniyeMah. SöğütçükMah. TabanlarMah. Tekeli IşıklarMah. TurgutalpMah. TürkaliMah. TürkpiyalaMah. UlarcaMah. UruzlarMah. VakıflıMah. YayladalıMah. YağcılıMah. YırcaMah. ZaferMah. ÇatalçamMah. ÇavdırMah. ÇevircekMah. İnönüMah. İstasyonMah.

Soma — 70 mahallede Sharp özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Soma Sharp Servisi — Sık Sorulan Sorular


Soma Sharp Servisi yetkili servis midir?

Soma Sharp Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Soma Sharp Servisi telefon numarası nedir?

Soma Sharp Servisi iletişim numarası 0850 302 34 34 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Soma Sharp Servisi aynı gün gelir mi?

Soma bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Soma Sharp servisi hangi cihazlara bakıyor?

Soma Sharp Servisi, Sharp marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Sharp cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Sharp cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Soma mahallelerinde Sharp servisi var mı?

Evet. Soma ilçesindeki mahallelerde Sharp cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0850 302 34 34 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0850 302 34 34 Şuanda Açık Ara